O Nas

Steam Bar Warszawa

Witaj w Steam Bar, perle koktajl barów i restauracji, gdzie duch steampunku ożywa na nowo! Nasze wnętrze przeniesie Cię w magiczną podróż do epoki wiktoriańskiej, gdzie technologia splata się z fantazją, a każdy szczegół opowiada historię o rewolucji technologicznej. Wraz z nami poznasz tajemnice i sekrety fascynujących maszyn tamtych czasów, podczas gdy delektować się będziesz wybornymi kompozycjami smaków, mistrzowsko przygotowywanymi przez naszych kreatywnych barmanów. Tutaj każdy krok to spotkanie z wyjątkowym, gdzie każdy łyk koktajlu staje się częścią niezwykłej podróży przez zmysły.

Nasza gościnność rozbrzmiewa po całej Warszawie, potwierdzają to opinie na Google i TripAdvisor. Jeśli pragniesz miejsca, gdzie goście są traktowani jak przyjaciele, a granice między nami zacierają się, to serdecznie zapraszamy do SteamBar – jedynego takiego miejsca w stolicy. Nasza ekipa ma wyjątkowo luźne i przyjacielskie podejście do Gości, więc nie zdziw się, jak na wejściu usłyszysz „Cześć, co słychać?”, zamiast poważnego „Dzień dobry”.

Gotowy na przeżycie wrażeń, których nigdy wcześniej nie doświadczyłeś? Steam Bar to nie tylko miejsce – to wyjątkowa przygoda czekająca na Ciebie!

Kontakt 

Do zobaczenia przy barze!

Adres Steam Bar

Nowogrodzka 23

Warszawa, Polska

Godziny Otwarcia

NIEDZ – CZW
17:00pm – 1:00am

PT– SB
17:00pm – 3:00am

Napisz do Nas

    Lokal SteamBar dostał dofinansowanie i wsparcie od Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR)